آقای چین

ما در مجموعه آقای چین تمامی خدمات تعمیرگاهی مورد نیاز ماشین های چینی رو باکیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین با استفاده از جدید ترین روش ها و ابزارهای تکنولوژیک ارائه میدیم و در بخش های مختلف تعمیرات با ضمانت کار انجام شده بر خودرو رو ، خیال شما رو ازبابت تعمیر و نگهداری خودرو چینیتون راحت میکنیم.
در بخش خدمات تعمیرات موتور ، تمامی کارهای تعمیراتی مورد نیاز بخش موتوری رو با قیمتی مناسب ارائه میدیم و خدمات بخش گیربکس مون، چه گیربکس های دنده و چه اتومات ضمانت ۶ ماهه دارن و همچنین در بخش تعمیر کاتالیزور با تکیه بر تجربه و نوآوری مون باعث میشیم که با تعمیر به جای تعویض هزینه هاتون به شدت صرفه جویی بشه و ضمانت ۲ ساله توی این بخش هم بخشی از خدماتیه که برای رفع بیشتر دغدغه های شما در نظر گرفتیم.
کارشناسان ما در بخش خدمات برق ماشین هم با استفاده از متد های روز دنیا ، عیب یابی و رفع مشکلات برقی خودرو شما رو با بالاترین کیفیت انجام میدن و در بخش جلوبندی با تکیه بر دانش و تجربه ۸ ساله مون جزئی ترین قطعات رو هم تعمیر میکنیم تا کمتر نیاز به تعویض قطعات داشته باشین.


جک، لیفان، KMC، هایما، جیلی، MVM، چری، چانگان، برلیانس و…

توجه داشته باشید که ماشین های چینی حتما باید نزد تعمیر کار خودرو های برود تاکار به صورت کاملا حرفه ای و درست انجام شود در این مجموعه (آقای چین) ابتدا خودرو شما پذیرش شده و سپس کاور کردن صحیح خودرو انجام می شود و از شرح حال ماشین شما با جدیدترین دستگاه ها و ابزار های به روز دنیا اعلام نموده و کار ماشین شما انجام می شود.
فراموش نکنید مجموعه "آقای چین تعمیر میکنه نه تعویض" که منجر به کاهش هزینه برای شما میشه♥️
آقای چین درخدمت شماست

از ابتدای انتخاب حیطه تعمیرات خودرو به عنوان حرفه و شغلم با علاقه زیادی که به این حیطه داشتم همواره به دنبال این بوده ام که روز به روز خدمات باکیفیت تری به مراجعین ارائه بدم و خیالشونو از بابت تعمیر و نگهداری خودرو شون راحت کنم و همیشه تلاش و تمرکزم بر تعمیر به جای تعویض بوده تا بتونیم بخشی از دغدغه های صاحبان خودرو های چینی رو رفع کنیم. من ایمان هستم و در مجموعه آقای چین کمکتون میکنم که خیالتون از تعمیر و نگهداری خودرو چینی تون راحت باشه.
20000$+

کاهش هزینه مشتریان

500+

مشتریان خوشنود